Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayar saati bir saat geriden geliyor düzelmiyor?

317 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız laptop pc veya masaüstü bilgisayarda saat geri kalması, Türkiye‘de saatin yaz saatinde kalması nedeniyle sorun yaşanmasından kaynaklıdır diyebiliriz. Bilgisayar bir saat geriden gelmesi ve bu sorunu düzeltememek sorun olmaktadır. 

bilgisayar saati geri kalıyor sorunu çözümü içi neler yapılabilir? bununla ilgili sizlere elimizden geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışacağız. Bilgisayar saat sorunu nedeniyle yayınlanan güncelleme ile bilgisayarınızı güncellemesini yapabilirsiniz.

Windows 10 Saat Güncellemesi Ayarlar > Güncelleştirme ve güvenlik > Windows Update adresi üzerinden güncellemeleri yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Bu güncellemeleri ise manuel olarak el ile de yapabilirsiniz gerekli adres “https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4018124/windows-10-update-history” üzerinden bu işlemi yaparak çözümü sağlayabilirsiniz. 

Windows Güncellemelerini yerine getirdiğiniz de saat geride kalma sorunu çözülecektir, böylece bilgisayarın saatini düzeltmiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın