Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar öğreniyorum

86 views
Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenmenin yaşı yoktur, hangi yaşta olursanız olun merak ediyor, ilgi duyuyorsanız her yaşta başarmanız mümkündür.

İçinizden gelen bir istek varsa o zaman şe kelimenin yeri sizde asla yoktur “ben yapamam” bunu aklınızdan çıkartın. İşte eğer teknoloji ve bilgisayarlara ilgi duyuyorsanız o zaman kendinizi tamamen bu işe verdiğinizde bilgisayar üzerine yapamayacağınız şey yoktur.

Başlığımızda dediğimiz gibi bilgisayar öğreniyorum bu başlığı genişletebiliriz. Evinizde bilgisayarınıza format atabilir, bilgisayar toplayabilir, donanımlarınızı söküp takabilir ve bunları tanıyabileceğiniz gibi, kendi sitenizi yapabilir, kodlama öğrenebilir ve yazılım ile uğraşarak paralar bile kazanabilirsiniz.

Bizde bilgisayar öğreniyorum sloganı ile yola çıkarak 27 yıldır bilgisayar üzerine kurslara giderek sertifikalar alarak bilgilerimi perçinledim. Bununla ilgili bilgisayar öğreniyorum siteleri üzerinde çalıştım ve kendime “ademocut.com” olarak sitemi kurdum ve 10 yıldır da kendi sitemde bildiklerimi ve yeni öğrendiğim konuları takipçilerimizle paylaşmaktayım.

Bu nedende sıfırdan bilgisayar öğreniyorum kitaplarından, videolarından yaralanmak istiyorsanız sitemi takip edebilir, Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz.

Bunun dışında bilgisayar öğreniyorum hayran sayfası üzerinden sitemizde paylaştığımız güncel konuları takip edebilir, sitemiz üzerinden e-posta abonesi olarak mail yoluyla da bizleri takip edebilirsiniz.

Bilgisayar öğrenmeye nereden başlamak gerekiyor, kendimi hangi konularda geliştirmeliyim, iyi bir bilgisayarcı nasıl olabilirim, kodlama, yazılım bilmem gerekir mi bu tür sorularınızı bilgisayar öğreniyorum yazımızın altında yorumlar kısmından bizimle paylaşarak soru & cevap şeklinde ilerleyebiliriz.

Bu konumuza sizlere öğrenmenin yaşının olmadığından ve merak, ilgisi olanlar için bilgisayarda öğrenmenin yaşının olmadığını ve elinize alacağınız bir kitap veya bilgisayar sitelerinden öğrendiklerinizle sizde iyi bir bilgisayar kullanıcısı olabileceğinizi unutmayınız. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın