Sponsorlu Bağlantılar

#bff hashtag ne anlama gelir?

754 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler video ve fotoğraf paylaşım platformu en çok kullanılan mobil app uygulamalardan biri olan instagram’da kullanıcı takibi ve beğeni sayısının fazla olmasını ve daha çok erişim sağlayabilmek için hashtag etiketleri kullanılmaktadır.

Bu etiketlerden biride #bff etiketidir. #bff hashtag etiketi diğer etiketler ile birlikte kullanacağı gibi kendi başına da kullanılmaktadır. Bu #BFF hashtag nedir? ne anlama gelir? ne demek bunu siz meraklılara kısaca açıklamasını yapalım.

BFF Anlamı Nedir?

best friends forever kelimesinin baş harflerinden oluşan bu etiket’de Sonsuza kadar en iyi arkadaşım , sonsuza kadar en iyi arkadaşlar gibi yorumlama yapıla bilmektedir. Paylaştığınız video, fotoğraf altına bu etiketi kullanarak en sevdiğiniz kişiler ile çektiğiniz resimler altında bu etiket kullanabilirsiniz. #bff etiketi kısaca bu anlama gelmektedir sizde sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarını açık profil ile paylaştığınız sürece bu paylaşımı bu etiket altında herkes görecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın