web hosting

Başka bir telefona numara nasıl gönderilir

5.753 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında telefon numarası gönderme konusunda yeni başlayan acemi kullanıcılar için yardımcı olmak amaçlı olarak konuyu ele aldık.

Telefon rehberinde kayıtlı numarayı başka bir telefona nasıl gönderilir hangi yollarla gönderilebilir bunu konu içinde resimli olarak sizlere anlatacağız.

Telefon numarası sms ile gönderme

İlk metot kendi telefon rehberinizde kayıtlı numarayı sms ile göndermek olacaktır. Telefon rehberine girip hangi numarayı gönderecekseniz o numarayı bulun ve üzerine gelerek basılı tuttuğunuz da kopya menüsü ile panoya kopyalayın.

Sonra hangi numara gönderecekseniz kısa mesaj ( sms ) kısmından bu numarayı seçin ve mesaj yazma kısmına kopyalayarak rehberinizde kayıtlı numarayı karşı tarafa gönderebileceğiniz basit bir yöntem olarak gönderebilirsiniz.

WhatsApp ile telefon numarası gönderme

Rehberinizde kayıtlı bir numarayı başkasıyla paylaşmak istiyorsanız daha önceki konu anlatımında olduğu gibi whatsapp konum atma konusunda olduğu gibi “kişi” paylaşma işlemi ile rehberinizde kayıtlı olan kullanıcıyı aynen karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Eğer karşı taraf da WhatsApp kullanıyorsa bir sohbet penceresini açıyoruz ve sohbet penceresinde bulunan + işareti bir kere dokunun.

WhatsApp kişi gönderme ile karşı tarafa telefon numarası gönderme işlemini bu şekilde karşı tarafa transfer edebilirsiniz. Telefon numara gönderme aslında oldukça basit bununla birlikte diğer sosyal ağlar üzerinden Facebook, Twitter, Instagram, Messenger ve Telegram üzerinden numara paylaşmak göndermek artık en çok kullanılan yöntemler arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar
web hosting

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın