Sponsorlu Bağlantılar

BasicSeek.com Yönlendirme Sayfasını Nasıl Kaldırılır – Remove BasicSeek.com

228 views
Sponsorlu Bağlantılar

BasicSeek.com Ücretsiz free yazılımlar aracılığı ile bilgisayara enjekte olurlar ve bilgisayarınızdaki web tarayıcılarınızın anasayfasını sizin iradeniz dışında değiştirirler. Zamanla Bilgisayarınızın yavaşlamaasına sebeb verirler.

 

Peki BasicSeek.com Sayfasını nasıl kaldırırım ?

Bu Yönlendirme Sayfasını kaldırmak için ilk önce Registry kayıtlarını temizlemek gerekmekteyiz.  Bunun için  Win + R Tuşlarına .basarak Çalıştır ( Run ) penceresini açarız ve buraya Regedit komutu yazarak enterleriz.

 

Registry Kayıt Düzenleyecisini açtıksan sonra  Ctrl + F Tuşlarına Basarak  Bul penceresini açarız ve buraya BasicSeek.com yazarak taratıyoruz.

 

Registry Kayıtlarından temizledikden sonra burayı kapatıyoruz.

 

Daha Sonra Web Tarayıcılar özellikler bölümündeki hedef  dosyada bulunan http://www.BasicSeek.com linkini temizliyoruz.

“C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”   Hedef bu şekilde olacaktır buna dikkat ediniz.

 

Daha Sonra Web Tarayıcılarınız  Anasayfasını istediğiniz Adrese değiştirebilirsiniz ben genelde google.com yapıyorum. Ana Sayfa Adresini değiştirmesini Bilmiyenler için Ana SAyfa Değiştirme Burdan

 

Bu Şekilde kurtulmuş olacaksınız. Birde Sağlam olsun diyerek Bilgisayarınızı Malware indirip Tarattırınız.  Malware İndirmek için burdan

 

Arasayfam.com için Hazırladığım Video ile aynı şekilde BasicSeek.com için uygulayabilirsiniz Usul Ayndır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın