Sponsorlu Bağlantılar

Başarısız Sürücü Güncellemeleri Geri Yükleyin ( RollBack )

945 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda Güncelleme yapmak  , Geliştiriciler tarafından Bilgisayarınızın performanslı çalışması ve açıkların kapatılması için sistem donanımları için bir hayati önem taşır. Bilgisayarın performansını yükseltmek için yapılır dedik ama bazen bu güncellemler uyumsuzluk yaratabilir. Bu güncellemeleri geri almak için nereden ve nasıl yapıldığını bilmek gerekir bunun için kısa Güncellemelerin nasıl geri eski haline geldiğini yani RollBack yapıldığını öğrenelim.

Bilgisayarımızın Win + Pause Tuşlarına Basarak veya devmgmt.msc komutu çalıştır penceresine yazalım. Aygıt Yönetici Penceremiz açılacaktır.

Hangi Aygıt (Donanım) Sürücüsünü Geri alacak isek Özellikler Kısmına giriyoruz.

Sürücü Geri Yükleme - Rollback Nasıl Yapılır

Sekme 1  deki Sürücü kısmına giriyoruz . Resim 2 deki Sürücü Geri Dön kısmı ile RollBack yaparak Donanım ( Aygıt ) Sürücülerini Geri Yükleyebiliriz. Bununla ilgili olarak bir sıkıntı olduğunda başvurmamız gerekmektedir.

Tags – Etiketler ;

ethernet bağdaştırıcı geri yükleme , ethernet bağdaştırıcı , eski sürücüye geri dön , rollback yapma , rollback nasıl yapılır , ethernet bağdaştırıcı sürücülerini geri yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın