Sponsorlu Bağlantılar

Avira antivirüs programı nasıl silinir?

5.248 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığımız Bilgisayarların güvenliğini sağlamak için bir çok değişik yolları denemekten kaçınmayız. Bunlardan biride ücretsiz bulduğumuz demo yazılımlar veya crackli programlardır. Demo yazılımların dezavantajları gün sınırlaması ve bazı özellikleri kısıtlayarak çalışmalarıdır. Crackli olanlara bir şey demiyorum saten onların kendilerine hayırları yoktur.

Ücretsiz olarak kullandığımız Antivirüs yazılımların’dan Avira kurup kullandığımız ve bilgisayarı yavaşlattığından dolayı veya süresi bittiğinde kaldırmayı düşüne bilirsiniz. Bununla ilgili olarak Avira programını kaldırmakta oldukça zorluk çekildiği hakkında bildirimler görmekteyim.

Bununla ilgili olarak Avira Antivirüs yazılımı nasıl silinir , nasıl kaldırılır bununla hemen bir açıklayıcı paylaşım yapayım.

Avira ve diğer programları kaldırmak için ilk önce programları sonlandırmak , program’dan çıkmak gerekir. Bu programları kapattım derken bile arka planda mutlaka çalışan bir bağdaştırıcı uzantısı mevcut olabilir. Bunun için Alt + Shift + Esc tuşları ile görev yöneticisini açın ve oradan sonlandırın.

Daha sonra programları kaldırmayı deneyin . Avira ve diğer programları kaldırmakta zorluk çekiyor iseniz bunun için kaldırılmakta inat eden programı buradaki konu başlığını inceleyerek deneye bilirsiniz .  https://ademocut.com/bilgisayardaki-zor-programlari-nasil-kaldirilir-unistall-edilir/  bu konu kaldırılması zor programları kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Avira Nasıl silinir , Avira Kaldırma , Avira nasıl temizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın