Sponsorlu Bağlantılar

Asus ZenFone 6 ZS630KL format atma nasıl yapılır

34 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Asus ZenFone 6 ZS630KL format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasını verdikten sonra Asus ZenFone 6 ZS630KL sıfırlama hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Asus ZenFone 6 ZS630KL başta olmak üzere diğer işletim sistemli cihazlara virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, donmalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genel olarak formatlanmaktadır.

Asus ZenFone 6 ZS630KL formatlama öncesinde telefonun tüm yedeğini mutlaka almayı ihmal etmeyi unutmayın. Telefon kişi rehberi, notlar, videolar, fotoğraflar ve diğer önemli bilgilerin mutlaka yedekleyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Asus ZenFone 6 ZS630KL silme işlemi öncesinde cihazımızın yedeğini aldık ve son olarak şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak Asus ZenFone 6 ZS630KL hard reset atma işlemini başlatınız.

ASUS ZENFONE 6 ZS630KL FORMAT NASIL ATILIR

Asus ZenFone 6 ZS630KL fabrika ayarına geri alma işlemi için iki farklı yöntemle bu işi gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek bu adımları gerçekleştireceğiz.

Telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazımızı sıfırlamayı çalışacağız. İlk adım olarak Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımlarla Asus ZenFone 6 ZS630KL fabrika ayarına sıfırlama işlemi cihazın içindeki menüyü kullanarak sıfırlayın.

TAVSİYE VİDEO;

ASUS ZENFONE 6 ZS630KL NASIL SIFIRLANIR

Asus ZenFone 6 ZS630KL fabrika ayarına döndürmek için birde telefonun Fastboot Mod adımlarını kullanarak cihazımızı eski ayarına geri alacağız. Bunun için nasıl yapılır hemen inceleyelim.

  • Telefonu kapalı konuma alalım
  • Telefonun üzerindeki fiziksel tuşlardan sesi kısma tuşu + güç tuşu birlikte basalım
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutalım
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirelim.
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini açma tuşu ile birlikte gelerek güç tuşu ile seçerek adımlar arasında ilerleyebilirsiniz.

Be sebeple telefonunuz fabrikadan çıkmış ilk gün gibi eski ayarlarına geri dönecek. Bu konumuzda Asus ZenFone 6 ZS630KL nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın