Sponsorlu Bağlantılar

Askıya alınan Twitter hesabı nasıl silinir

7.180 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Askıya alınan Twitter hesapları nasıl silinir sorularına cevaplar vermeye çalışacağız. Sitemizi ziyaret eden ve bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan tarafımıza gönderilen sorulardan biri olan askıya alınan hesap silme konusunda bilgi aktarmaya çalışacağız.

TWİTTER ASKIYA ALINAN HESAPLAR

Twitter askıya alınmış hesap topluluk kurallarını ihlal edildiğin de hesaplar askıya alınmaktadır. Askıya alınma genel nedenleri şunlardır;

  • Spam
  • Hesap güvenliğinin tehlike de olması
  • Taciz

Bunlar ana nedenleridir. Daha geniş konu için “https://help.twitter.com/tr/managing-your-account/suspended-twitter-accounts” adresi üzerinden konuya erişebilirsiniz.

Sizden gelen sorularda askıya alınan mail adresi silme veya askıdaki hesabı kapatma konusunda sorulara nasıl bir cevap verilebilir?

TWİTTER ASKIDAKİ HESABI KAPATMA

Twitter’da hesap açtığınızda telefon doğrulama, e-posta adresi ( mail doğrulama ) ile açtığınız hesapları kapatmak için ilk önce askıya alınan hesabınız için itiraz etmelisiniz. Bu hesabı tekrar geriye kurtarmak için “https://help.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended” adresi üzerinden askıya alınan hesabınız ( hesaplarınız ) için itiraz ediniz ve askıyı kaldırmayı deneyiniz.

Askıda hesabı kurtarmak için bu adımdan sonra hesabınızı yeniden açtıktan sonra yukarıda bahsi geçen daha önceden askıya alınan hesaplar silinebilir.

Tavsiye Yazı ; instagramdan ip adres bulunur mu?

Yukarıda konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Askıya alınmış hesap silme konusunda sizlerin de tecrübelerinizi sayfamız altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın