Sponsorlu Bağlantılar

Aramasayfam / Homepage Virüsü Nasıl Kaldırılır?

4.073 views
Sponsorlu Bağlantılar

Genelde Bunlar Bir program Yüklediğiniz zaman program üzerinde gelerek kurulur ve Başlangıç sayfasına yerleşirler, Bu Sayfalar Haksız yönlendirmeler yaparak trafik yönlendirmesi yaparlar ve Web Sayfasının Hitini Yükseltmek için bu yolu seçmişlerdir. Bu Virüs saydığımız yönlendirmeler nasıl kaldırılır. Sizler için Hazırladığım Video izleyerek Bu Konuda Yardımcı olmaya çalışacağım ve Bir Fikir Sahibi olacaksınız.

Ücretsiz deneme yani demo programlar üzerinden bulaşan homepage yönlendirme sayfası veya aramasayfam virüsü bilgisayarda ilk önce Google Chrome ve diğer tarayıcıların ana sayfalarını değiştirirler böylece siz bu sayfaları her açtığınızda sizi bu sahte arama motorlarını kullanmaya zorlar bu sayede kendi reklamlarını gösterirler şimdi sizlere bu arama motorları nasıl kaldırılır? bunu video anlatmaya çalıştım.

Eğer sizinde homepage ve aramasayfam’dan kurtulamadıysanız yorumlar bölümünden yazarak size farklı yöntemler sunmaya çalışacağım. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Aramasayfam / Homepage Virüsü Nasıl Kaldırılır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. çok teşekkürler bu virüs beni deli etmişti kendi kendine yüklenmiş en sonunda şikayet edeceğim :(..

  2. merhabalar programı gösterdiğiniz şekilde kaldırdım ancak bilgisayar yeniden başlayınca tekrar tarayıcılara yerleşmiş oluyor…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın