Sponsorlu Bağlantılar

Apple parolası nereden ve nasıl değişir..?

528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple kimliğiniz ile İOS cihazlarınız üzerinden uygulamaları ücretli veya ücretsiz olarak uygulamaları yükleye bilirsiniz. Bu uygulamaları yükledik den sonra size kullanmış olduğunuz mail adresinize bilgilendirmek üzere bir mail gelecektir. İndirmiş olduğunuz uygulama adı ile ilgili olarak bilginizin dahilinde bir yükleme oldu ile bu maili gözardı edebilirsiniz . Eğer  bu uygulamayı isteğinizin dışında birisi indirmiş ise mail adresini değiştireceğiniz yönünde bilgilendirme mail gelecektir.

Eğer Sizin dışında bir yükleme oldu zaman yada istediğinize göre bir şifre değiştirmek istiyorsanız Apple kimliği için şifrenizi yeniden belirleye bilirsiniz. Peki Apple Kimlik şifrenizi nasıl değiştire bilirsiniz. Bunun için iforgot.apple.com adresine giriş yapıyoruz.

apple parola sıfırlama

 

kullandığınız apple kimliğini yazıyoruz ve ileri butonu ile devam ediyoruz.

apple parola sıfırlama 2

 

Kimlik doğrulama yönetimi buradan seçiyorsunuz . E-posta kimlik doğrulama ile kayıt olduğunuz e-posta adresinize bir mail gelerek doğrulama işlemini oradan yapabiliyorsunuz. Eğer güvenlik sorularını yanıtlayın kısmında ise güvenlik sorusuna vereceğiniz doğru cevap ile parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın