Sponsorlu Bağlantılar

Apple News+ Nedir ?

4.319 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Apple News+ nedir, ne işe yarar bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Son zamanlarda merakla beklenen servislerden biri olan ve dergi ve haber abonelik servisi Apple News+ tanıtımı yapıldı.

Apple Mart 25 etikliğinde tanıtılan ilk etkinlerden biri olan Apple News+ üzerinden artık tüm dergileri takip etme şansınız olacaktır.

Dergilik olarak da söyleyebileceğimiz bu serviste Spor, ekonomi, teknoloji, magazin, hobi, moda ve diğer tüm dergileri bir ara bulabileceksiniz.

APPLE NEWS+ ÖZELLİKLERİ

Sizin için önerilenler, popüler makaleler gibi sekmelerin ön planda olacağı bu tasarımda Apple News+ bunun dışında gazete aboneliği de sunacak olması ile ön plana çıkmaktadır.

Apple News+ servisi üzerinde bu özellik size has olacağı için gizliliği de ön planda tutmakta olacaktır. Bu özellik şuan için ABD, KANADA da kullanıma sunulacak ve ilerleyen aylarda, yıllarda yavaş yavaş tüm dünyada güncellemeler ile kullanıma açılacaktır.

APPLE NEWS PLUS KULLANIM FİYATI

Kullanıma başlanan bu serviste fiyatlandırma 9,99 dolar olarak açıklandı. Bu serviste aile paylaşımı da izin vermektedir. Bundan dolayı ek bir ücret ödeme durumunda olmayacaksınız.

Yukarıda Apple yeni servisi olan Apple News+ nedir, Türkiye kullanımı var mı gibi sorulara cevaplar vermeye Türkiye bu servisi Turkcell Platinum kullananlar için ücretsiz olarak “DERGİLİK” olarak verdiğini de hatırlatarak belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Apple News+ Nedir ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Size instagram üzerinden ulaşmaya çalıştım fakat mesajimi görmediniz Size ulaşmam lazim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın