Sponsorlu Bağlantılar

Apple kimliği oluşturma tarihini öğrenme

553 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda apple kimliği hani tarihte oluşturuldu, oluşturma tarihini merak eden kullanıcılar için ipuçları vermeye çalışacağız.

Bildiğimiz gibi Apple ürünlerinden yararlanmak için apple store alışveriş yapmak, telefonu aktifleştirmek, yedekleme ve birçok şeyi apple kimliği ile açtığınız mail adresi ve şifrenizle yapabilirsiniz.

Daha önceki konularda apple kimliği nasıl alınır? Konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışmıştık. Bu konumuzda apple kimlik oluşturma tarihini merak eden kullanıcılar için bunun nereden öğrenileceğine dair bilgi vereceğiz.

APPLE KİMLİĞİ HANGİ TARİHTE OLUŞTURULDU

Bunun için ilk satın uygulama tarihi size apple kimliğinizi ne zaman oluşturduğunuz yardımcı olacaktır. Genelde yeni aldığınız ve yeni açılan apple kimliği ile bir uygulama yüklenecektir. Apple kimliği açma tarihi ile ilgili kesin bir bilgi yokken sadece tahminen bu tarihe ulaşacağız.

  • İpad veya İphone cihazdan Apple Store girin
  • Profil
  • Satın alınanlar
  • Tüm uygulamalar
  • İlk yüklenen uygulamalar için aşağıya doğru kaydırın.

İlk satın aldığınız ücretli veya ücretsiz uygulama ve tarihini göreceksiniz, sizin yeni kimlik açtığınız tarihi bu alanda görebilirsiniz. Bu tarih biraz opsiyonlu olabilir bu tarihi siz kendinize göre az çözümlemesini yapabilirsiniz.

Bu konumuzda apple kimliği açtığınız tarihi öğrenme konusunda ipuçları vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından diğer tüm konular için soru & cevap sayfamızdan bize tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın