Sponsorlu Bağlantılar

Android uygulamalara parola ile korumaya alma

45 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android işletim sistemine sahip cihazlarda yüklü uygulamaları şifre ile korumaya almak hakkında bilgi vereceğiz.

Telefonunuzda kullandığınız mevcut uygulamalar anlık mesajlaşma uygulamaları başta olmak üzere WhatsApp, Messenger, Viber, Tango ve buna uygulamalar, banka uygulamaları veya bir başkasının eline geçmesini istemediğiniz Sosyal ağlar Facebook, Twitter, Instagram uygulamalarını şifrelemek istediğinizde bunu Android cihazlarının bazı modellerinde özellik olarak sunulmuştur.

Fakat diğer model cihazlarda Uygulamaları şifrelemek için bazı üçünü parti yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Telefonunuzda kullandığınız uygulamaları meraklı kişilerden korumak için parola koyarak saklayabilirsiniz.

Bunun için kullanacağınız “https://play.google.com/store/apps/details?id=fancyclean.antivirus.boost.applock” uygulamayı bu adres üzerinden cihazınıza indirerek uygulamaları parola ile korumaya hemen başlayabilirsiniz.

Fakat Android uygulamaları şifrelemek için kullanacağınız bu uygulamada yorumları okumadan kullanmamanızı tavsiye ediyorum.

GÜÇLÜ ŞİFRE OLUŞTURMANIN PÜF NOKTALARI

Kişisel verilerin korunması hakkında veri ihlali olmaması adına yorumları okuduktan sonra indirip kullanın.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Android uygulamaları parola ile koruma hakkında bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın