Sponsorlu Bağlantılar

Android telefonunuz kaç saattir açık

1.332 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android telefon kullananlar için önemli olacak ipuçları vereceğiz. Bu yazımızda Android telefon kaç saat açık kalmış, kaç saattir kullanıyor konusunda merak edenler için bilgilendirme yapacağız.

Telefonun açık kaldığı süre ne kadar bunu merak edenler için telefonun içinden ulaşabilirsiniz. Sizde bu konuda bilgileri merak ediyorsanız aşağıda adımlarla cihazınızın açık kaldığı süreyi öğrenebilirsiniz.

TELEFONUNUZ KAÇ SAAT AÇIK

Telefonunuz kaç saattir açık bu açık kalma süresi ne kadar bunu öğrenmek için hemen aşağıda adımlarla işe başlayalım.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Telefon Hakkında
  • Durum
  • Açık kalma süresi

Yukarıda adımlarla telefonun açık kalma süresini öğrenebilirsiniz. Şuan için bu özelliği Android cihazlarda, telefonlarda görüntüleyebilirsiniz.

Appple İOS için şuan bir özelliği bulunmamaktadır. Sizin de Android telefonlarda açık kalma sürenizi öğrenmek için bu şekilde adımlarla öğrenmeniz mümkündür.

TAVSİYE VİDEO;

Bu özellik telefonu açtığınız anda tutulan sayaç olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik kullanım olarak mutlaka işinize yarayacaktır. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın