Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz en iyi Müzik indirme uygulamaları

768 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan akıllı cihazlar arasında Android işletim sistemine sahip cep telefonları kullanım olarak yarışı önde götürmekte. Böyle olunca uygulama ( app ) yazılımcıları Android Uygulamaları için yarışmaktadırlar. Bu app arasında ücretsiz müzik indirme için arama yaptığınızda bir sürü yazılım uygulama çıkabilir , bununla birlikte ben biraz araştırma yaparak size en iyi , tavsiye edilen ücretsiz müzik indirme uygulamaları hakkında bilgi vereceğim.

Müzik dinlemek için Spotify , Rdıo gibi hatta Youtube veya Dailymontion üzerinden müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Buna alternatif olarak aşağıdaki uygulamalar işinizi görebilir yalnız şununla ilgili küçük hatırlatmada bulunmam gerekecektir. Müzik sahiplerinin Telif Hakkına sahip olduklarını unutmayınız.

4shared Music

4shared Music

Ücretsiz Müzik indirme uygulaması büyük bir kütüphaneye sahiptir. Sevdiğiniz Müzikleri büyük kütüphanesi üzerinden aramanızı sağlayacaktır. Eski bir Arayüzü sahip olmasına rağmen iş görecektir.

“Arama” Bölümünü kullanarak beğendiğiniz Müzikleri bulabilir bunları çalma listesine ekleyebilirsiniz.

RockMyRun

RockMyRun

Müzik indirme uygulaması olarak öne çıkan bu programda Müzikleri çalma listesinde karışık sıra ile çalabilir , koşu ve yürüyüşlerde , egzersiz gibi durumlarda müzikleri karışık çalma özelliği de mevcuttur.

Google Play Music

Google Play Music

Müklerinizi en iyi şekilde dilenmek için  Google Play Music App , bu uygulama kullanmadım ama tahminlerime göre Türkiye’de kayıt olması biraz zor . bu uygulama ile çevrim içi veya çevrim dışı kendi oluşturduğunuz listeden şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

Advanced Download Manager

advanced download manager

ağ üzerinden üç dosyayı aynı anda indirebilirsiniz , arka planda indirme , durdurma , iptal gibi özellikleri ile indirmeyi kontrol edebilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir ara yüzüne sahiptir. Bu uygulamayı ‘https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dv.adm&hl=tr‘ adresinden indirebilirsiniz.

Anghami

Anghami

Bu uygulama arap tarzı müziklere hitap etmektedir. Mobil cihazlar , telefon , tablet için geliştirilmiş ücretsiz müzik indirme uygulamasıdır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anghami&hl=tr‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

Free MP3 Music Download

Free MP3 Music Download

Basit ve kullanışlı bir arayüzüne sahip olan bu uygulamada Google arama motorlarını kullanarak istediğiniz müzikleri bularak indirebilirsiniz. Bulduğunuz şarkıların isimlerini değiştirerek indirme özelliği de mevcuttur.

https://play.google.com/store/apps/details?id=bestSoftRocket.freeMp3Downloads‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

GTunes Music Download

GTunes Music Download

Yine ücretsiz olarak Müzikleri indirip , oynatma ve düzenleme uygulamalarından biri , internet üzerinden müzikleri , şarkıları , parçaları bulup indirebilir , kesebilir ve düzenleme yapabilirsiniz.

 

Arama Tags & Etiket ;

en iyi müzik indirme uygulaması android , tavsiye müzik indirme uygulaması iphone , hangi müzik indirme uygulaması iyi , en hızlı müzik indirme uygulaması , hangi uygulama daha iyi , en kullanışlı müzik indirme uygulaması , en iyi önerilen müzik uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın