Sponsorlu Bağlantılar

Android ikinci alan simgesi yok sorunu çözümü

1.282 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ikinci alan yok, ikinci alan simgesi kaybolmuş problemi, sorunları ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Telefonda güncellemeler veya herhangi bir nedenden dolayı 2. Alan değiştir ikonu kayboldu, 2. Alan simgesi silindi konusunda soru cevap sayfamızdan çok sorular gelmektedir.

Bizde 2. Alan kısayol simgesi nasıl geri getirilir bunu sizlere yazımızda cevabını vermeye çalışacağız. Bu aslında çok kişinin başına geldiği için genel bir durum gibi görülmektedir. Bana kalırsa Android işletim sistemin tutarsız çalışmasından kaynaklı olarak yaşanmaktadır.

2 ALAN SİMGESİ GERİ GETİRME

İkinci alana geçiş yapabilmek için şu adımları kullanarak ikinci bölgeye geçiş yapabilirsiniz. Ayarlar > İkinci Alan > Ana ekran kısayolu simgesini aktif ederek telefonun masaüstü üzerine ikonu geriye getirebilirsiniz.

İKİNCİ ALAN NEDİR;

Fiziksel telefonu sanal ikinci bir telefona bölen, farklı depolama alanı ama fiziksel aynı depolamayı kullanarak farklı deneyimler sunan bir özeliktir.

Bu konumuzda 2. Alan simgesi kayboldu nasıl geri getirilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

İLGİLİ ARAMALAR;

Xiaomi ikinci alan kayboldu

Xiaomi ikinci alan kısayol

Xiaomi ikinci alan kayboldu

Xiaomi ikinci alan sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Android ikinci alan simgesi yok sorunu çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Selamlar, çok önemli değil ama dediğiniz gibi bir tuş yok. Ayarlar > İkinci Alan > dedikten sonra Ana ekran kısayolu yok

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın