Sponsorlu Bağlantılar

Airpod ile PS4 bağlama

7.644 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Apple Airpod ile PS4 eşleştirme konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgi vereceğiz.

Sony tarafından üretilen PlayStation 4 birçok kulaklığı destekleme yeteneğine sahiptir. Bununla birlikte bazı kulaklıkları da desteklememektedir. Bunu anlamak için sadece para harcayarak satın aldığınız kulaklığın çalışmadığında farkına varabilirsiniz. Şimdi bizde İphone de kullandığınız Airpod kulaklığı PS4 ile eşleştirme nasıl yapılır bunu sizlere bu makalemizde anlatacağız.

Bunun için aşağıda adımları takip ederek nasıl bağlanılır, eşleştirilir hemen anlatıma geçeğiz.

AİRPOD İLE PS4 BAĞLANTI KURMA

Bu iki cihaz için eşleştirme yapabilmek için PS4 Remote Play uygulaması üzerinden bağlantı sağlayabiliriz. Bunun için İOS ve ANDROİD üzerinden indirme imkânı sunmaktadır.

PS4 cihazı içinden Ayarlar > Remote Play Connection Settings > Enable > Remote Play bu ayarı etkinleştiriyoruz.

Daha sonra adımda Telefonun PS4 Remote Play uygulamasına giriyoruz ve Ayarlar kısmından Bluetooth cihazı açık olduğunuzdan emin olarak PS4 cihazınızla DualShock 4 aracılığı ile eşleştirmeyi başlıyoruz. Böylece PS4 konsolu ile Airpod cihazınızla eşleşmiş olacaktır. Keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorularınızı tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Airpod ile PS4 bağlama (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba bunu yapınca telefona ps4 ün kumandası oluyor ve kendi kumandanı kullanamıyorsun. bir yerde hata yapmış olabilir miyiz?daha detaylı yazabilir misiniz?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın