Sponsorlu Bağlantılar

Adsl Modem üzerindeki Usb Portu ne işe yarar?

12.156 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kullanabilmek için elektronik sinyalleri çeviren adaptöre modem denilmektedir. Adsl Modem üzerinde ethernet kablosunun girdiği yer ( RJ-45 ) , telefon kablosunun girdiği yer port , ayrıca diğer bilgisayarlara dağıtım için portlar , usb giriş port mevcuttur.

adsl modem usb port

Burada benim anlatacağım usb giriş port adsl modem üzerinde ne işe yarar ? merak edilen biride bu port nedir , ne işe yarar bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Bunun kullanım amacı farklı olabilir , usb port yerine vınn takarak modeminizi 3g bağlantılı bir modeme çevirebilirsiniz. Olası bir internet sağlayıcısındaki arızalar nedeni vıın bağlantısı yapmak için veya android , iphone gibi telefon ile usb bağlantıları yaparak telefondaki interneti modem üzerinden paylaşabilirsiniz.

adsl modeme usb bellek bağlama

Bunun dışında flash bellek veya harici harddiskleri buraya bağlayarak ağ üzerinden dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Bunu da ayrıca resim üzerinden ayrıntılı görebilirsiniz. Bununla ilgili olarak ayrıntılı olarak anlatılan farklı bir konuyu “http://www.airties.com.tr/_supportdocs/2/119/2_119_20130718112737.pdf” adresi üzerinden detaylı olarak inceleyerek ağ üzerinden usb disk paylaşımını öğrenebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

modem usb disk paylaşımı , modem üzerinden harici disk paylaşımı , adsl modem usb port ne işe yarar , adsl modem usb porta harddisk bağlama , flash belleği modeme nasıl bağlarım

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Adsl Modem üzerindeki Usb Portu ne işe yarar? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Modemdeki usb girişine harici diski takıyorum.zyxel modemin arayuzune girip ayarları yaptığımda hdd yı paylaşamıyorum..yardımlarınızı bekliyorum.saygilar…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın