Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Air nedir? ne işe yarar?

9.967 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda siz takipçilere adobe air nedir? hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Merak edip araştırmalar yaptığınızda adobe air nedir? sorusu karşısında bir çok yazıyı bulabilirsiniz. Bizim anlatacağımız konu basit dille veya yalın bir şekilde olacaktır.

Adobe Air Nedir?

adobe air , kullandığınız dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar veya mobil cihazlarda bol ve zengin internet uygulamalarında kullanılmak için geliştirilmiş bir ekran çalışma zamanıdır. Bu şu anlama gelir, klasik bir web uygulamasını adobe air sayesinde bir anda masaüstü bilgisayarda çalıştırabilir bir exe uygulamasına dönüştürebilirsiniz şeklinde düşünebilirsiniz.

Adobe Integrated Runtime kelimesinin baş harflerini alarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte Adobe Air uygulamalarına örnekleme yapacak olursak, Adobe Media Player, ReadAir, Flickr Desktop Search, GmDesk gibi uygulamalara örnek verebiliriz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Adobe Air nedir? ne işe yarar? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın