Sponsorlu Bağlantılar

ActiveSync Nedir ?

1.715 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Mobile , ActiveSync ne işe yarar konusu üzerinde duracağız. ActiveSync Windows Mobile Cep Bilgisayarları , PDA gibi el terminalleri ile bilgisayar arasında haberleşme , dosya alışverişi yapabileceğiniz , pda içine bakabileceğiniz programı yüklemenizi sağlayan bir yazılımdır.

Windows Vista sonraki sürümlerde yüklü durumdadır , eğer bilgisayarınıza pda bağladığınızda bu program açılmıyor ise sürücüler yükleme hata veriyor ise bunu Microsoft sayfasından indirip bilgisayarınıza kurmanız ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=15‘ adresinden yükleme merkezini kullanarak bilgisayarınıza indire bilirsiniz.

ActiveSync Nasıl Kullanılır ?

Bunun çok ayrıntılı bir kullanımı yok , Pda ( el ) terminali ile bilgisayar arasında bir mini usb bağlantı kablosu ile bağlantıyı sağladığınızda ActiveSync programı kendiliğinden bağlantıyı sağlayacaktır.

windows mobile ActiveSync

Bağlantıyı sağladık’dan sonra yeşil renkli bir tik işareti belirecektir. Burada cep bilgisayarına müdahale edebilirsiniz Program ve servisleri kaldırabilir , ekleyebilirsiniz , Müzik ve resim yüklemeleri yapabilir , File Management ile dosyaları kontrol edebilir kopyalama ve yapıştırma , taşıma işlemi yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

ActiveSync nedir , ActiveSync ne işe yarar , ActiveSync kullanımı , ActiveSync indir , ActiveSync hangi amaç ile kullanılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın