Sponsorlu Bağlantılar

AAE Dosyası Nasıl Açılır?

10.563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda aae dosyası nedir bu konuda kısaca bahsedeceğiz, ardından aae dosyası nasıl açılır?  Bununla ilgili bu konuyla ilgili meraklı kullanıcılara bilgi aktarmaya çalışacağız.

aae dosyası nedir?

Apple ürünü olan ios işletim sisteminde fotoğraf düzenlemelerinde içeriğini bozmadan jpeg dosyaları aae uzantılı olarak görünmektedir. Yani diyebiliriz ki, fotoğraf, görüntü uzantılı dosyalardır. İOS’dan, macOS resim transferlerinde aae uzantılı olarak görünürler. Bizimde bu konumuz da aae dosyası açma konusunda sizlerden soru & cevap sayfamıza gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

aae uzantısı dosyalar nasıl açılır?

Aae uzantılı telefonda jpeg olarak görünmektedir, fakat bilgisayarda iphone’da resimler aae uzantılı dosya şekilde görüldüğü için aae dosya açma konusunda kullanılacak üçüncü parti yazılımlar ;

Aae dosyalar ios’a has dosyalar olduğu için bunu pek Windows tabanlı bilgisayarlarda görüntülemek, açmak zahmetli olacaktır. Bu nedenle aae dosya formatını “https://www.file-extensions.org/convert-aae-to-jpg” adresi üzerinden online format çeviri kullanarak aae dosyasını jpeg çevirme işlemi bilgisayar üzerinden açmak suretiyle açma imkanı sunmaktadır.

Bunun dışında birkaç alternatif yol olarak aae dosyasını diğer işletim sisteminden mail yolu ile telefonuna göndererek Facebook, Instagram üzerinden sosyal ağlara yükleyip oradan tekrar jpeg ya da jpg dosyası olarak indirme imkanı olabilir.

aae uzantısı dosyalar nasıl açılır? Konusunda en doğru tercih aae jpg çevirme yazılımları internet üzerinde bulabilir ya da sosyal ağlara yüklemek suretiyle iki yol ile deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

AAE Dosyası Nasıl Açılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın