Sponsorlu Bağlantılar

a_nil.dll problemi nasıl çözülür?

85 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda a_nil.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. a_nil.dll hata mesajı alıyor iseniz a_nil.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda a_nil.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak a_nil.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

a_nil.dll Problemi Nasıl Çözülür?

a_nil.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 a_nil.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

a_nil.dll çözümü , a_nil.dll Windows 10 , a_nil.dll Windows 7 , a_nil.dll hatası nasıl çözülür , a_nil.dll sorunu nasıl çözülür , a_nil.dll problemi , a_nil.dll error , a_nil.dll sorunsalı nasıl çözülür , a_nil.dll kesin , a_nil.dll yorum , a_nil.dll fixit , a_nil.dll fixer, xp, vista, onarma, düzeltme, tamir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın