Globososo Yönlendirme Sayfası Nedir – Nasıl Kaldırılır ( Video Anlatım )

Globososo Yönlendirme Sayfası Genelde free ( ücretsiz ) yazılımlardan bulaşırlar web tarayıcıların anasayfalarını değiştirerek Globososo sayfasına yönlendirilirler bu sayfalar kendi doğrultusunda aramaları optimize ederler. Bilgisayarımızı Zamanla yavaşlatırlar

 

Globososo Nasıl Kurtarılır ?

 

ilkönce Registry Kayıtlarını temizlememiz gerekmektedir. Bunun için Win Tuşu + R tuşlarına birlikte Basarak aççılan pencereye regedit komutunu yazıyoruz.

Kayıt Defterimiz açılıyor bu kayıt defterine Tekrar Ctrl + F tuşlarına basarak bul  penceresini açıyoruz.

Bu açılan pencereye Globososo.com yazarak tüm kayıt defterini taratıyoruz. gelen tüm Globososo.com ile ilgili kayıtları siliyoruz. Kayıt Defterlerini temizlediğimizden emin oldukdan sonra kapatıyoruz.

 

Daha Sonra Web Tarayıcıların Masaüstündeki kısayolların özellikler kısmına girerek hedef uzantılarını http://www.Globososo.com olan kısımlarını temizliyoruz.

“C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”  bu şekilde olacak şekilde olması gerekiyor

 

Bu şekilde Web Tarayıcıların kısayollarını ayarladıkdan sonra Taraycıların Ayarlar kısmına girerek Anasayfamızı google.com olarak yada istediğiniz bir sayfa olarak düzeltiniz.

Not :

Aramasayfam Temizlemek için Hazırladığım Video yu aynen Globososo için uyarlayabilirsiniz Video izliyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

Diğer Alternatif olarak Malware ile temizleyerek bilgisayarınız yeinden başlatınız.

 

Diğer Konu ve ipuçlarını Ziyaret etmeden çıkmayın Mutlaka işinize yarıyan ipuçları vardır.

 

facebook begen

 

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın