Sponsorlu Bağlantılar

Youtube’de en çok izlenen kanallar?

76 views
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye en çok izlenen Youtube kanalları olarak sizlere vereceğimiz ipuçları ile daha fazla para kazanabileceğiniz önerileri de bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Önceki konularımızda kanal açma, kanalı optimize etme gibi konular üzerinde durmuştuk. Bu konumuzda en çok izlenen youtube kanalları hangileridir bunlar üzerinde duracağız.

Türkiye’mizde en çok izlenen kanallar arasında başlıca Müzik, Dizi, Komik videolar, Konserler, Futbol kanalları önde gelmektedir.

EN ÇOK İZLENEN YOUTUBE KANALLARI

Para kazanmak istiyorsanız bu alanda kanalınız dışında da çalışmalar yaparak bu kanallara videolar yüklemek suretiyle para kazanabilirsiniz. Bunun için en çok izlenen bu kanallara özgün içerikli videolar yüklemek suretiyle kazanç elde edebilirsiniz.

Telif hakkı almayan özgün videolar için videoları mixleyerek, eski diziler, telif hakkı içermeyen ülkelerden futbol videoları yüklemesini yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Buradan unutmamak gereken tek şey özgün video olmasına dikkat ediniz ve videoda temel kural ilk yükleyen video her zaman avantajlıdır.

 

Yukarıda konumuzda sizlere en çok takip edilen youtube kanalları nelerdir, hangileridir konusunda bilgi verdik ve bu kanallar üzerinden özgün içeriklerle para kazanabileceğiniz üzerinde anlatmaya çalıştık listeler 2019, 2020, 2021 ve diğer yıllarda değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konumuzla alakalı sorularınız için sorularınızı sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın