Sponsorlu Bağlantılar

YouTube’da kişi nasıl engellenir?

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Video paylaşım platformu olan ve en çok video izlenme oranı ile Dünya Lideri konumunda bulunan Youtube platformunda kişi engelleme veya kullanıcı engelleme konusunda sizlere bunun nasıl yapıldığına dair bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

Genel olarak komik videolar veya ilginç ve enteresan videoları izlemek ve onlara yapılan yorumları okumak bana daha ilginç gelmektedir komik video’dan daha çok yapılan yorumlar beni güldürmüştür buraya kadar bir şey yok ama bir o kadarda bu yorumlara yapılan küfürlü yorumlar olur olmadık yapılması insanın canını sıkmaktadır. Bu bir başka youtuber içinde geçerli benim kanalım içinde geçerli sayılmaktadır. 

 

Bu nedenle küfür ve hakaret içerikli yorum yapan youtube kullanıcı engelleme nasıl yapılır? bunu sizlere paylaşmaya çalışacağım. 

youtube kullanıcıyı engelleme ;

kullanıcı engelle veya youtube kişi engelleme için kişinin kanal sayfasına ziyaret ediniz.  Bu kişinin kanal sayfasında “Hakkında” yazan kısmında ; 

bayrak sembolünü göreceksiniz bu bayrak sembolünü açın ve kullanıcıyı engelle seçeneği ile kişiyi engellemiş olacaksınız.

Youtube topluluk kurallarına göre engelleme bazı kurallar vardır. Youtube kişi engelleme’de bununla ilgili olarak şu adres üzerinden “https://support.google.com/youtube/answer/2802268” üzerinden genel bir açıklama nedeni bulabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

youtube kullanıcı engelleme iphone, youtube kullanıcı engelleme android, kullanıcı nasıl engellenir youtube, youtube kişi engelleme nasıl yapılır, kullanıcı engelleme youtube kanalı, YouTube user blocking, kullanıcı yorum engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın