Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Videodaki Reklamlardan Bıktıysanız Buraya Bakın

960 views
Sponsorlu Bağlantılar

Youtube işortaklığı ile çalışanlar için videolarda reklam yayınlayarak para kazanma özelliği vardır. Artık o kadar çoğaldıki her izlediğiniz video pencere altında çıkan reklam kutucuklarından Bıkmışınızdır.

Bir video açıyorsunuz tam önemli yerinde bir reklam penceresi açılıyor bir anda dikkatiniz dağılıyor can sıkıcı bir hal alıyor peki bu Youtube de Reklam banner’larını nasıl kaldırabilirim ?

Bunun için Google Chrome için bir eklenti mevcut bu eklentimiz ScrewAds Bu eklenti ile Youtube Video reklam bannerdan kurtulmuş olacaksınız.

 

Diğer Bir Adım ise Youtube Kanalından video izlerken Reklamları Kapatmak isterseniz . Kanal Ayarlarına giriyorsunuz Oynatma Ayarlarında ” Videolarda Reklam Gösterme ” İşaretini Onaylıyoruz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/screwads-plus-for-youtube/jkkneiphdbaaeambcmhiiildkffacbip” adresinden eklentiyi google chrome kurarak youtube reklamlarını gösterimini kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın