Youtube

YouTube Vanced Nedir

YouTube Vanced Nedir

Merhabalar, bu yazımızda Youtube Vanced nedir, ne işe yarar konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vereceğiz. Sizde Youtube Vanced ne işe yarar diye merak ediyorsanız gelin yazımızın devamı takip edelim.

YOUTUBE VANCED NEDİR

YouTube Vanced, özelleştirilmiş bir YouTube istemcisidir. Bu istemci, YouTube’un orijinal mobil uygulamasının tüm özelliklerini içerirken, reklamları ve bazı diğer kısıtlamaları da kaldırır.

YOUTUBE VANCED, ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER SUNAR ÖRNEĞİN:

# Reklamları kaldırmak

# Video oynatma arka planında devam etmesini sağlamak

# Ekranın üst veya alt kısmındaki videoyu küçültmek

# Tema seçenekleri sunmak

# Otomatik tekrarlama ve oynatma listesi özelliği

Ancak YouTube Vanced bir üçüncü taraf uygulamasıdır ve YouTube kullanım koşullarına aykırı olabilir. Bu nedenle, YouTube Vanced’ı kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatlice okumak ve risksiz bir şekilde kullanmak için güvenilir bir kaynaktan indirmek önemlidir.

Reklamsız bir Youtube izlemek isteyenlerin tercih ettiği bu uygulama hesabınızın sıkıntı yaşamasına neden olabileceği sebebiyle çoğu kişi tarafından da kullanımı tercih edilmektedir.

Bu konumuzda Youtube Vanced ne işe yarar, nedir konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. GPT: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL