Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Shorts Para Kazanma

148 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler video platformu Youtube, en iyi işlevlerden biriside Youtube Shorts,  bu özellik adeta fırından yeni çıkmış durumda. Kendini çevrimiçi olarak ifade etmenin en iyi yollardan biride Youtube Shorts kullanmaktır.

Youtube Shorts’nın 15-60 saniyelik videolardan para kazanmak mümkün mü? Youtube Shorts ile artık bu mümkün olacak.

Youtube Shorts özelliği Snapchat ve Tiktok rahip olarak görülmektedir. Youtube dikey video deneyimi ile seviyeyi bir tık üste taşımak için kolları sıvamaktadır.

Youtube artık Youtube Shorts para kazanmak için 100 milyon bir bütçe ayırarak yeni kazanç kapısını aralamaktadır. Para kazanabilmek için bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Youtube Shorts para nasıl kazanılır, Youtube Shorts para kazanma şartları nelerdir?

YOUTUBE SHORTS PARA KAZANMA KRİTERLERİ

  • Youtube tarafından resmi olarak listelenen ülke veya bölgede bulunmak gerekiyor.
  • ABD için yaş sınırlaması 13 veya daha büyük olmasıdır. Diğer ülkelerde reşit olması gerekmektedir.
  • 13 ile 18 yaş arası adaylar için platform politikasına bağlı olarak yasal bir ebeveynin vasi olması gerekmektedir. Ödemeler için Adsense hesabına sahip olmaları gerekmektedir.
  • Son 180 gün içinde n az bir seçilebilir kısa video yüklenen bir kanala sahip olması gerekmektedir.
  • Herhangi bir telif hakkı ihlali, çalıntı veya doğrudan kopyalanış materyallere sahip olmaması gerekmektedir.

Bol kazanç sağlamak için iyi içerikler üretmek oldukça önemlidir. Ne kadar özgün, kaliteli içerin üretmek Youtube Shorts kazanç elde etmek o kadar yüksek olacaktır.

YOUTUBE SHORTS NEDİR?

Youtube Shorts, Google’nin bir yan kuruluşu olan Youtube tarafından geliştirilmiş bir sosyal medya uygulamadır. Buna benzer uygulama olarak Snapcat, TikTok örnek verebilir.

Bu konumuzda Youtube Shorts para kazanma hakkında meraklısı için bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın