Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Premium aboneliği nasıl kapatılır

46 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Youtube Premium abonelik iptali nasıl yapılır, nasıl kapatılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Youtube Premium aboneliği olduğunuzda videoları reklamsız olarak kesintisiz bir şekilde izleme imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte üçüncü taraf reklamlar ile arama reklamlarını da görmezsiniz.

1 ay deneme olarak Youtube Premium de beğenerek abonelik başlattığınızda 16.99 TL olarak aylık ücret ödeyerek aboneliğinizi her ay uzatabilirsiniz.

Fakat belli bir süre sonra sıkıldığınızda Youtube Premium abonelik iptali düşünüyorsanız hangi yollardan iptal edebileceğinizi sizlere aşağıda adımlarla vermeye çalışacağız.

YOUTUBE PREMİUM ABONELİĞİ NASIL KAPATILIR

Satın alınan üyelikleri görüntülemek için “https://www.youtube.com/paid_memberships” adresi üzerinden abonesi olduğunuz üyelikleri görebilirsiniz.

Buradan satın almış olduğunuz Youtube Premium aboneliği sonlandırmak için “Devre dışı bırak” seçeneği ile üyeliğinizi silebilirsiniz.

Ücretsiz deneme süresi içinde aboneliğini kapatırsanız herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Böylece Youtube Premium iptal etmek bu kadar basit adımlarla gerçekleşmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Youtube Premium için ayrıntılı bilgi için “https://www.youtube.com/premium” adresi üzerinden inceleyerek abonelik işlemlerini başlatabilir veya varsa abonelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konumuzda Youtube Premium abonelik iptali nasıl yapılır, üyelik nasıl silinir konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın