Sponsorlu Bağlantılar

Yıllara göre Windows Logo’ları

4.517 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows , Microsoft tarafından bilgisayar ve günümüzde yeni nesil cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir yazılımdır. 1980 yılından günümüze kadar değişimler sağlayarak kendi başına bir işletim sistemi olarak günümüze kadar süre gelmiştir. 

Kullanıma ilk başladığından bu yana Windows Logoları da değişim göstermiştir. Geçmişten günümüze kadar Windows Logoları yıllara göre farklılık göstermiştir. Bende geçmişten günümüze kadar Windows Logolarını sizler için derleyerek bir nostalji yapalım dedik. Yıllara göre Windows Logosu aşağıda sizlere derleyerek kısaca özetlemeye çalışıldı.

1985, 1992, 1995, 2001, 2006, 2009 ve 2012 yılı sonra Windows görsel logolarında genel olarak dört parçaya ayrılmış logo görseli aynı kalmıştır. Şirketlerin iş ile ilgili olarak yükünü belli eden logolar firmanın logosunda gizli kalmaktadır. yıllara göre sıralanmış sıralanmış görsel logolar önümüzdeki yıllara göre değişebileceğini unutmayalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Yıllara göre Windows Logo’ları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın