Sponsorlu Bağlantılar

Youtube videolarını istediğiniz kadar Tekrar Oynatın..!

1.139 views
Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin ilerlemesi ile artık güzel anlarımızı çekip başkaları ile paylaşabiliyor bunları sevdiklerimize izletebiliyoruz. bu paylaşılan videoları tekrar tekrar istenilen zaman aralığında izletme şansımızda küçük ipuçları ile bunları gerçekleştirebiliyoruz. Çekmiş olduğunuz bir video Youtube video paylaşım sitesine atarak bunu tekrar başa alarak tekrar ve tekrar izlemek ister misiniz ?

Evet der gibi olduğunuz evet bunu şimdi nasıl yapacağız ? izleyeceğiniz Youtube video açalım şimdi , Adres Çubuğunda Görmüş olduğunuz video adresinde youtube yazan  yeri işaretlemiştim.Koyu Renkte olan yeri !!

https://www.youtube.com/watch?v=J9OwmBW0kDE

Youtube yazan kısmı siliyoruz onun yerine “” infinitelooper “” adını yazarak enterliyoruz.

 

Daha sonra entere bastıığımızda yeni bir sayfa açılacaktır.bu sayfada video tekrar oynama başlayacaktır. İstediğiniz aralıkta oynatmak isterseniz.

Mavi küçük barları oynatma aralığını belirleyerek istediğiniz kadar oynatabiliyorsunuz.  Aslında infinitelooper .com bir site adıdır ve bu site video oynatma için tasarlanmıştır.

youtube replay, tekrar oynatma ile ilgili sizlere yukarıda video nasıl yapılır, hazırlanır şeklinde paylaşımda bulunduk, böylece izlediğiniz videoları başa sardırma veya tekrar oynatma işlevlerini yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın