Sponsorlu Bağlantılar

Tango Profilini herkese görünürlüğü açıp / kapatın

868 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi Tango , İnternet Üzerinden Ücretsiz, Sesli ve Görüntülü araya bileceğimiz , Text Mesaj gönderebileceğimiz son zamanların popüler mobil uygulamalarından birisi, Yeni çıktığı yıllara göre yeni güncellemeler ile kendini geliştiren bu uygulamada önceleri telefon rehberinizde olan kişiler ile irtibat sağlaya biliyordunuz , Gelişmelerden sonra artık yakın kişiler ile hatta seçtiğiniz ülke,şehir deki kişiler ile , Sallayarak bile artık telefondan arkadaş bulma imkanınız bile oluyor.

Bu durum iyi güzel ama birde bundan rahatsız olacak kişilerde olmuyor değil yani , Profilini açık olan kişilere her an arkadaşlık isteği, ve istenmeyen mesajlara karşı gelebilirsiniz.

Peki profilinizi bir başkasının görmesini istemiyor iseniz ve Başkalarından Mesaj almak istemiyorsanız ne Yapmalısınız,Bunun için Tango Profilini görünmez hale getirebilirsiniz. Bunu Nasıl Yapacağız ?

IOS İşlemciler için ;

Tango Uygulamasını Açıyoruz > Profiliniz > Ayarlar > Profil Herkese Açık > Anahtarı Açıp Kapatarak Bu Profilinizi Topluluğa Açıp kapatabiliriz.

Tango Profil Görüntüsü Açma Kapama

 

 

 

 Android İşlemciler : 

Keşfedin > Profilim > Ayarlar ( Sağda yukarıda ) > Profil Herkese Açık  kısmını işaretlerseniz Görünür olur , işareti kaldırırsanız görünmez olur.

böylece yukarıda ayarları yaptığınızda profil gizlilik ayarlarını yerine getirmiş olacaksınız, gizlilik ayarı ile aramalarda profili diğer kullanıcılardan saklayabilir veya profili görünür hale getirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın