Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı ] OneNote Uygulaması ile Güncel Kalın

322 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar yada akıllı cihazlarınıza indireceğiniz Onenote ile devamlı güncel kalınız. Tüm notlarınızı , düşüncelerinizi,fikirlerinizi not alabilir,Resim ekleye bilir başkaları ile çalışa bilirsiniz. OneNote Windows 8 mağazasından indirebilirsiniz. Bunun için gerekli bilgi ve uygulamayı indire bilmek için buradan gidebilirsiniz.

http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/onenote/f022389f-f3a6-417e-ad23-704fbdf57117” adresi üzerinden indirebilirsiniz. 

İOS işletim Sistemleri Mobil Cihazlar için ONENOTE için “https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-onenote-for-iphone/id410395246?mt=8”  ,  Android işlemciler için “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.onenote” indirebilirsiniz.

Bu uygulama ile listeler oluşturabilirsiniz bu listeleri kontrol edebilir, yeni resimler ekleye bilir, bu dökümanları paylaşa bilirsiniz. Notlarınız esnasında başka web sitelerini kullanmak istiyorsanız bunu tutturarak notlarınız esnasında bunlara başvurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın