Sponsorlu Bağlantılar

iphone appstore hücresel veri kullanımı kapatma

483 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımda İphone ve İpad için uygulama güncellemesinde Hücresel veriyi Nasıl kapatırız onunla ilgili bir yazım olacak. İpad yada iphone telefonlarınıza indirdiğiniz uygulamaları yayıncı yazılımcılar yeni bir güncelleme çıkartıkları zaman güncelleme için appstore ‘den güncelleme yap diyerek bir uyarı gelir.

Peki bu yaptığımız güncellemeleri ne ile yapıyorsunuz ? biliyor musun wi-fi bağlantısı olduğu zaman güncelleme yaparak uygulamaları güncelle ye bilirsiniz.

Peki Wifi bağlantı olmadan Hücresel veri ile güncelleme yaparsanız o zaman mobil kotasını doldurmuş olursunuz ve internet paketini paranızdan yemiş olursunuz. Böyle bir hata düşmemek için cihazlarınızda Hücresel Veri ile güncellemeyi kapata bilirsiniz. Hücresel Veri Güncellemesini Nasıl Kapata Bilirim ?

Ayarlar > İtunes ve App Store > Hücresel Veri’yi Kullan Kısmını Kapatmak yeterli olacaktır. Böylece veri hücresi kapatarak mobil internet kullanımı kapatmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

hücresel veri kullanımı kapatma, hücresel veri kullanımını kapatma, hücresel veriyi kapatma, mobil interneti güncellemeye kapatma, güncelleme için hücresel veriyi kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın