Sponsorlu Bağlantılar

Foursquare // Swarm Nasıl Arkadaş Bulunur?

8.177 views
Sponsorlu Bağlantılar

Foursquare uygulaması bir yer bildirim ,etiketleme uygulaması olarak gittiğiniz yerlerde bildirim yaparak orada olduğunuzu, o mekan hakkında tavsiyelerde bulunarak mekan hakkında puanlama yaparak gideceğiniz yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Popüler bir uygulama olan Foursquare uygulaması yerini Swarm uygulamasına devredecek gibi Foursquare uygulamasını kullananlar artık bundan sonra swarm uygulaması ile check in yaparak yer bildirimlerini yapacaktır. Bu uygulamalarda arkadaşlar edinerek onları da takip ederek gittikleri mekan hakkında bilgi sahibi oluruz. Peki Foursquare ve Swarm uygulamalarında arkadaş olarak nasıl Ekleye biliriz.

Foursquare Arkadaş Ekleme : 

foursqaure arkadaş bulma

 

Foursqaure profilinizi açıyorsunuz > Arkadaşlar > bölümüne giriyoruz.

foursquare arkadaş bulma2

 

Arkadaş listeniz görünecektir Sol üst köşe de 2 numaralı + işaretli yere basarak Arkadaş Ekle kısmına geliyoruz.

foursqaure arkadaş ekle

 

Karşınıza yukarıda gördüğünüz gibi bir menü açılacaktır. Bu kısımda Nereden arkadaş eklemek istiyorsanız o kısmından devam ediyoruz.

Facebook ‘dan Arkadaş bul : bu bölümde facebook kullanıcılarının foursqaure üyesi olanlarını görebilir ve ekleyebilirsiniz.

Twitter’dan Arkadaş bul : Twitter kullanıcıları arasından foursquare kullanıcıları arasından bulabilirsiniz.

Kişiler’den Arkadaşlarını bul : Bu kısımda ise Yakın arkadaşlarınızdan bulabilirsiniz.

 

Yukarıda anlatmak istediğim FourSquare ‘den nasıl arkadaş ekleriz bunun hakkında bilgi vermek istedim.

 

Swarm Arkadaş Ekleme : 

Profiliniz üzerine geliyorsunuz Arkadaş Listeliyorsunuz. 

swarm arkadaş ekle

Koyu Mavi işaretle ile işaretlenmiş + işaretine basarak Arkadaş Ekle kısmına giriyoruz. Burada Foursquare’de olduğu gibi Facebook’daqn,Twitter ve Kişiler kısmından arkadaş ekleme mevcuttur.

Diğer Küçük bir ipucu ise arkadaş eklemek isterseniz Gezdiğiniz bir başka profil üzerinden istediğiniz kişiye Gelerek Arkadaş Ekle yaparak da arkadaş’da ekleye bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Foursquare // Swarm Nasıl Arkadaş Bulunur? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Swarm da ekledigim arkadas henüz kabul etmemis ve daha onceki aramalarimda cikarken arkadaslik istegi gonderdikten sonra ariyorum cikmiyor ismi. Fakat baska arkadasin listesinden baktigimda görünüyor. Farkettim ki istek gonderilip kabul edilmeyenler arama kismindan gorulmuyor nedennn ????

  2. merhaba

    Ataşehirde bir kuaför dükkanım var. Bana yakın swarm ve foursquare kullanan insanlara mebizz kuaför konumunun bildirilmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Yardımınız için şimdiden çok teşekkürler.
    iyi günler dilerim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın