Sponsorlu Bağlantılar

foursquare check-in hangi telefon ile yapıldı ?

354 views
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında Bu Bir gereksiz Bilgi olarak da görebilirsiniz,aman ya banane diyebilirsiniz aslında belkide aranızda meraklıları da çıkabilir. Foursquare arkadaşlarınızın nerede check-in yaptıklarını hangi saat’de yaptığını görebiliyorsunuz bunu normal panelde görme imkanız var.

Peki Hangi işletim sisteminde yapıldığını Androind, İphone öğrenmek ister misiniz ? Dediğim gibi belki aranızda meraklı çıkacaktır.bunu öğrenmek için Foursquare Web Sitesine Girişi yapmanız gerekiyor öncelikle ;

Bunun için https://tr.foursquare.com/ link’inden gidiyorsunuz üyelik bilgileriniz ile Giriş yapıyorsunuz Daha sonra Hangi Arkadaşınızın Check-in de hangi telefon ile yapıldığını öğrenmek için o kişinin check-in açıyoruz.

Resimde Görüldüğü gibi nerede Check-in yapıldığını ,hangi saat ‘de ve Hangi Mobil işletim Sisteminde yapıldığını görebilirsiniz. Bilmem artık ne kadar işinize yarar ama yinede Teşekkür etmeyi unutmayınız ( :

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın