Sponsorlu Bağlantılar

Dizüstü bilgisayarların Kapak Ayarlarını Değiştirin

709 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dizüstü Bilgisayar kullanıcıları için aslında pratik ve Güç tasarruf yönünden gayet başarılı bir özellik aslında, Genel fabrika ayarları olarak diz üstü bilgisayarların kapakları kapatınca uyku modu‘na geçer siz tekrar kapağı açtığınızda bilgisayarınız yenide aktif olarak işlemi sürdürür . Ama siz bu ayarları tekrar değiştirebilirsiniz farzı misal kapağı kapatınca uyku moduna değilde kapanmasını istiyorsunuz yada ekran kapanarak çalışmasına devam edebilir sizinde bu ayarları yapmanız mümkündür.

Bilgisayarım > Denetim Masası > Güç Seçenekleri > Kapağı kapatınca yapılacak İşlemler 

Dizüstü bilgisayar Kapak Ayarları

Kullanmış olduğunuz duruma göre Pil ile çalışıyorsa yada Elektrik ile çalıştırıyorsanız Duruma göre ayarınızı yapmaya imkan veriyor. netbook, dizüstü veya pc kapak ayarı bu şekilde yaparak bilgisayar kapağı kapandığında hangi görevi yapacağının atamasını yapabilirsiniz.

hiçbir şey yapma, uyku, hazırda beklet ve kapat şeklinde farklı modlara ayarlayarak bilgisayarın kapağını örtüldüğünde ne yapılması gerektiğini seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın