Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Adı ( ismi ) Nasıl Değiştirilir.

2.813 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmış olduğumuz Bilgisayarların Bir ismi vardır. Bu bilgisayarların network da tanınmaları için şarttır. Bilgisayarların dediğimiz gibi bir numarik birde karakteristik olarak iki isimleri bulunur. Numarik olarak dediğim İp adresidir. Bunlar Dhcp yada Manuel olarak atanırlar. Karakter olarak ise ilk kurulumda verilir.

ilk kurulumda verilen bu isimi daha sonrada vermek mümkündür. Peki Bilgisayarın ismi ( Adı ) Nasıl değiştirilir.Bununla ilgili kısa bir video ile anlatmak mümkün olabilir.

 

Bilgisayarım > Özellikler > Gelişmiş Sistem Ayarları >

bilgisayar ismi değiştir

 

1-Numarada Bilgisayar Adı Yazan Sekmeye Giriyoruz. 2-Değiştir…  Sekmelere Giriyoruz.

bilgisayar adı değiştir

 

Bilgisayar Adı yazan Kısımda İsmi değiştirerek Tamam Diyorsunuz ve Bilgisayarınız Ayarı alması için Yeniden Başlıyor. Bu şekilde Bilgisayarınızın İsmini değiştirmiş oluyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

bilgisayar adı nasıl değişir , bilgisayar ismi değiştirme , bilgisayar kullanıcı adı değiştirme Windows 10 , bilgisayar adı nasıl değiştirilir , bilgisayar ismi değiştirme Windows 7 , tam ismini değiştirme , bilgisayara yeni bir isim verme , pc ismi değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın