Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Tarayıcı İndirme Konumu Nasıl Ayarlanır?

1.121 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımda Yandex İnternet Tarayıcı kullananlar için küçük bir ipucu vermek istiyorum. Rus arama motoru Yandex aslında Google chrome‘ye  çok benzerlik göstermektedir.

Her Zaman yeni çıkan ürünlerde sorunlar yaşanmaktadır. Yandex kullananlar için bazı sıkıntılar yaşanmakta olup gözümüzde büyütebiliriz. iyi bir Google Chrome kullanıcısı Yandex Browserinde hakkından gelecektir.

Şimdi Bahsedeceğim Konuda ; Yandex İnternet Tarayıcısından indiğimiz dosyalar genelde Download Klasörü yada Karşıdan Yüklemeler klasörü altında iner Ben Bu Dosyaları Masa üstüne indirmek istiyorsam yapmam gereken ;

Yandex > Ayarlar (  chrome://settings/   (  bu kısımda Chrome yazdığını dikkate almayın )   Gelişmiş Ayarlar Kısmına giriyoruz.

yandex masa üstüne indir

indirilenler altında indirme Konumunu  Değiştir Basarak İstediğiniz Klasör yada Masa üstüne indirebilirsiniz. Bundan sonra indirme konumu olarak istediğiniz yere ayarlayabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

yandex indirme klasörü, yandex download klasörü, yandex indirme konumu ayarlama, indirme konumu nasıl ayarlanır , kaydedilen klasör konumu yandex

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın