Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo Mail Hesabı Nasıl Kapatılır?

148 views
Sponsorlu Bağlantılar

web tabanlı mail servisi Yahoo Hesabı nasıl kapatılır? hakkında sizlerden gelen mesajlara cevap vermeye çalışacağım. Yahoo, gmail, hotmail yeni adıyla outlook en çok kullanılan mail servislerinden birisidir. Açmış olduğunuz yahoo hesabını kapatmayı düşünebilirsiniz. Bu nedenle yahoo mail hesabı sizlere vereceğim link yardımı ile kapatabilirsiniz. 

Yahoo Hesabını Kapatmak için https://edit.yahoo.com/config/delete_user  bu link ile gidebilirsiniz.   Bu link kopyalayıp browser adresine de yapıştırabilirsiniz. yahoo sayfası açılacaktır ve şifresini girdik den sonra bir uyarı yazıları gelecektir.

Yazıları okuduk dan sonra güvenlik karakterini ve şifrenizi tekrar girerek yahoo mail ve yahoo adres defterinizi kapatabilirsiniz. yahoo kullanıcı hesabını güvenlik penceresine girdiğiniz captcha kodu ile silmek için emin olup olmadığınızı soracaktır. Emin iseniz kodu girin ve hsabı kapat butonu ile hesabını sonlandırabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın