Sponsorlu Bağlantılar

xiaomi yazı tipini değiştirme

39 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Dünyada en çok kullanılan telefon markalarından biri olan Xiaomi yazı tipi değiştirme, Xiaomi yazı fontu nasıl değişir konusunda merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Xiaomi yazı tipini değiştirmek için temalar üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer cihazınız Global rom özelliğini kullanıyorsanız bu bölgesel seçimlerden dolayı yazı tipini değiştirme işlemini tema uygulaması üzerinden göremezsiniz.

Bunun için Xiaomi cihazımızın ayarlar kısmı üzerinden yapı fontunu değiştirebilirsiniz. Bizde bu konumuzda nereden ve nasıl değişir bunu aşağıda sıralı olarak sizlere vermeye çalışacağız.

XİAOMİ YAZI FONTU NASIL DEĞİŞİR

Xiaomi yazı font değişikliği yapmak için Ayarlar > Ek ayarlar > Bölge > Türkiye olan ayarınızı Hindistan olarak değiştiriniz.

Bölgesel ayarınızı Hindistan yaptıktan sonra birçok ek uygulamaların cihazınıza yüklendiğini göreceksiniz. Bu Hindistan bölgesel ayarında olan özelliklerdir.

Şimdi Tema ayarına girdiğinizde yazı tipini değiştirmek için yeni özelliğin eklendiğini göreceksiniz. Böylece istenilen bir yazı tipini seçerek kendinize göre kişileştirme yapabilirsiniz.

Tema Uygulaması > Profil ( Ayarlar ) > Yazı Tipi şeklinde görülecektir. Bu alan üzerinden yazı fontunu değiştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda siz takipçilerimize Xiaomi Yazı Tipi Değiştirme konusunda nasıl değişir, nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın