Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi MIUI 12 Kontrol Panel Ayarı

67 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi yeni kontrol panel ayarı nasıl yapılır bununla ilgili olarak bu konumuzda bilgi vereceğiz.

MİUİ 12 ile birlikte gelen özellikler arasında yeni kontrol panel ile tasarımda değişerek karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılara farklı bir arayüzü sunarak kullanıcıların daha pratik olarak kullanmasını sağlamaktadır.

Bu ayrıca İOS işletim sistemlerinde kontrol panellerine de benzemektedir. Şimdi bizim bu konumuzda Xiaomi MİUİ 12 yeni kontrol paneli kullanımı ve nasıl açılır, aktif edilir bununla ilgili olarak yazımızda bulabilirsiniz.

YENİ KONTROL PANELİ STİLİNİ DEĞİŞTİRME XİAOMİ

Yeni güncelleme ile kendini geliştiren ve yeni sürüme kavuşan MİUİ 12 sürümüne kavuştu. Burada bizde yeni stil kontrol paneline geçiş yapmak için kullanılacak adımı sizlerle paylaşacağız.

  • Ayarlar
  • Bildirimler & Kontrol Merkezi
  • Kontrol merkezi sitili
  • Buradan yeni sürüm sitiline geçiş yapabilirsiniz.

Bu kısımda ekranın solundan aşağı doğru çektiğinizde ekrana düşen bildirimleri ekranın sağından aşağı doğru çektiğinizde kontrol paneli ayarlarına geçiş yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece Xiaomi MİUİ 12 güncellemesi ile kullanıma başlayan yeni sitil kontrol panelini kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda XİAOMİ yeni kontrol paneline geçiş hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın