Sponsorlu Bağlantılar

Windows Başlangıç Onarma ( Startup Repair ) Nasıl Yapılır

5.771 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda Windows Başlangıç Onarma ( Startup Repair ) Nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Başlangıç onarma genelde bir program yüklendiğinde yada bir şekilde Sistem Dosyalarının zarar görmesi ile Bilgisayarımızın hata vermesi ile bu yönteme başvrulur. Sistem Dosyaları zarar gördüğünde çeşitli hatalar ile karşılaşılır bu hataları Sistem Geri yüklemesi yada Başlangıç Onarma ile çözüm yolu aranır.

Başlangıç Onarma Yönteminde elinizde bir kurulum Cd olması gerekmektedir. Bu cd ile normal format atar gibi Cd ön yüklemesi ile başlatılır bilgisayar ve Cd üzerinden devam edilir daha sonra Kurtarma seçenekleri ile devam edilir. Sizler için Hazırladığım video ile Başlangıç Onarma ( Startup Repair ) nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vererek fikir sahibi olmanızı istiyorum.

Konu Hakkında Video ;

 

Bu Konu hakkında yukarıdaki video izledikden sonra Başlangıç onarmanın nasıl yapıldığını gördüğünüz bu konuyu artık sizde yapabilirsiniz . Sistem dosyalarını artık kurtarmanın kolay olduğunu artık her kötü şey ile biten sistemlerinin sonu format olmadığını bilmenizde en son çarenin format olduğunu bilmenizi isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın