Sponsorlu Bağlantılar

Crysis 3 Durdurma Hatası Nasıl Çözülür?

4.475 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemine sahip bir bilgisayarınız var ve internet den indirdiğiniz Crysis oyunu kurduğunuz ve çalıştırdık dan sonra ”Crysis 3 ÇALIŞMAYI DURDURDU WİNDOWS ÇÖZÜM ARIYOR”  hatasını vermektedir ve her oyunu açtığınızda aynı hatayı vermektedir. şimdi bunlara kısa çözüm yöntemleri verelim umarım işinize yarar.

crysis 3 çalıştırmayı durdurdu sorunu nasıl çözülür?

1-Yol ;

Temiz bir Ön yükleme Yapılmalıdır.  Temiz yükleme nedir ? Nasıl Yapılır Soruna buradan ulaşabilirsiniz  “http://support.microsoft.com/kb/929135/tr”

2-Yol ;

Ekran kartınızın en güncel sürümünü yükleyin.. Ekran Kartınızın modeli ne ise uygun ona ait sitesine giderek güncelleyin. 

3- Yol ;

DirectX en güncel versiyonu ile güncelleme yapın

4- Yol ;

Crysis ait Crack dosyasının dan kaynaklanmış olabilir uyumluluk ayarını yapıp Yönetici olarak çalıştırınız.

yukarıda vermiş olduğumuz konu başlıklarında oyunlarda yaşanan soruları nasıl çözüm yolu bulunur? bununla ilgili bilgi vermeye çalıştım. Sizin bu sorun karşınızda bir çözüm yolunuz varsa yorumlar kısmından bırakabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Crysis 3 Durdurma Hatası Nasıl Çözülür? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Vermiş olduğu hata oyunu kurmaya çalışırken directX son sürümü olmamasından kaynaklı, dll dosyasını bulamıyor DirectX günceller ve sonra yeniden oyunu temiz bir şekilde yüklersen aynı hatayı almazsın.

    Kolay gelsin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın