Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İnek Emojisi yapma

193 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Windows 10 işletim sistemi kullananlar için inek emojisi nasıl yapılır bunu yazımızda sizlere paylaşacağız.

Daha önceki konularımızda bilgisayar klavyesinde olmayan özel simgeleri yapmak için kullanılan yöntemlerden ascii kod tablosu ve karakter eşlem tablosundan bahsetmiştik. Bu tablolarla klavyede bulunmayan özel sembolleri, işaretleri, simgeleri kolaylıkla yapabileceğinizi anlatmıştık.

Bu konumuzda bu özel tablolarında dışında Windows 10 ile gelen emoji paneli artık telefon ve tablette yaptığınız, kullandığınız tüm emoji karakterlerini de yapabileceksiniz.

Bu konumuzda inek emoji arayanlar için veya diğer arayıp da bulamadığınız tüm emojileri de bu sayede bulabileceksiniz.

KLAVYEDE İNEK EMOJİSİ YAPMA

Windows 10 işletim sisteminde cow emoji veya inek emoji yapabilmek için gizli panelimizi aktif ederek bu işe başlayalım.

Windows Tuşu + Nokta ( . ) tuşlarına birlikte bastığınızda “Emoji Paneli” açılacaktır. Açılacak bu panelden inek emojisi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Böylece Word, Metin belgesi, Excel, Web site ve diğer tüm yazım dosyalarından ayrıca kullanabilirsiniz.

İnek emoji yapmak bu kadar kolaydır. Bunun dışında özel karakterler ve diğer semboller için karakter eşlem tablosu ya da ascii kod tablosu üzerinden diğer karakteri bulabilirsiniz.

Bu konumuzda Win10 işletim sisteminde inek emoji kullanımı ve bununla ilgili olarak nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın