Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 “Değerlendirme Kopyası” Yazısını Kaldırma

9.803 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 , yayınlanmadan önce çıkardığı , Deneme Sürümü ile kullanıcıların beğenisi kazanmaya çalıştı , Windows 10 Pro Insider Preview ile bir geçiş süreci ile kullanıcılara kendini gösterdi.

Bu Süreç ile hala bu deneme Sistemi kullananlar için sağ alt köşe’de görünen yazıyı kaldırarak devam edebileceklerini fakat , 2 günde bir kapanıp açılacağını’da unutmayınız. Şimdi bu konumuzda resimde görüldüğü gibi görünen yazı nasıl kaldırabiliriz bununla ilgili olarak bilgi vereceğim.

windows 10 build 10074

Windows 10 Pro Insider Preview , Değerlendirme kopyası , Build 10074 yazını üçüncü bir parti yazılım ile kaldıracağız. Bunun için kullanacağımız program ‘Universal Watermark Disabler’ bu programı ‘http://winaero.com/download.php?view.1794‘ adresinden indirip çalıştırabilirsiniz.

windows 10 pro insider preview

 

Küçük bir exe dosyası olan Universal Watermark Disabler ile Çalıştırdığınızda Install yazan yere basarak küçük bir çalıştırma ve arkasından bilgisayarı yeniden başlatarak sağ alt köşe’de yazıyı tamamen kaldırmış olduğunu göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 10 “Değerlendirme Kopyası” Yazısını Kaldırma (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. teşekkür ederim kardeşim gıcık oluyordum o build yazısına iyi ki varsınız kaldırıldı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın