Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 ‘da Yardım { Help } nasıl alınır?

2.472 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Windows 10 yardım alma konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Bu yeni işletim sisteminde birçok özelliği de beraberinde getirmiştir. Bunlardan en önemlisi de eğer bir yardıma ihtiyaç duyarsanız sizi Windows 10 üzerinden sanal temsilcilik tarafından destek verilmesidir. Bizde bu konuda Windows 10 destek alma konusunda sizlere gerekli bilgiler vermeye çalışacağız.

Eğer bir yardıma ihtiyacınız olursa ve yardım almayı istiyorsanız sizlere bu işlemin nasıl yapılacağına dair aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekecektir.

WİNDOWS 10 YARDIM TALEP ETME

Windows 10’da nasıl yardım alınır? Bu konuda birkaç ayarı gerçekleştirmek gerekecektir. Yardım talep etme, yardım alma işlemi için ilk b aşta detaylı olarak “https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4028227/windows-10-how-to-get-help adresi üzerinden bilgileri alabilirsiniz.

Ayarlar kısmından herhangi bir ayarın sağ tarafında bulunan “yardım al” butonu sizin işinizi görebilecek bir özelliktir.

Bir karşılama penceresi çıkacaktır. Burada yaşadığınız, karşılaştığınız sorunları ve kullandığınız işletim sisteminin sürümünü kısaca yazarak Sonraki adımla devam edeceksiniz. Diğer adımda hangi donanım veya yazılımla ilgili yaşadığınız sorunu seçmek adına bir pencere açılacaktır.

Buradan yaşadığınız sorun ne ile alakalı olduğu seçiyoruz ve Windows 10 destek alma işlemi için devam ediyoruz.

Destek almak için sanal temsilci bir bot olarak çalışmaktadır. Eğer yaşadığınız sorulara cevap veremeyecek bir arıza, hata ve sorunlar nedeniyle karşılaşırsa sizi telefonla destek için 0850 390 2777 numarayı aramanız veya diğer Microsoft yardım için sizi diğer platformlara yönlendirmek için link adresi verecektir.

Windows 10 yardım alma konusunda sıklıkla yaşanan sorunlar için çevrim içi destek alabilirsiniz. Ayrıca bu destek almak için “https://support.microsoft.com/tr-tr/contactus/  adresi üzerinden de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konumuzda “windows 10’da nasıl yardım alınır” konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize de tüm sorularını göndererek cevaplar almaya çalışabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın