Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Uygulamadan Atma Hata ve Çözümleri

15.653 views
Sponsorlu Bağlantılar

Cihazım da yüklü olan Whatsapp uygulamasına girmeye çalıştığımda beni cihazımın ana ekranına atıyor . Whatsapp bir türlü giremiyorum acaba nerede bir hata yapıyorum.

Whatsapp ve buna benzer akıllı cihaz uygulamalarında zaman zaman oluşabilen bu durum cihazdaki uygulamaları güncellerken bazen uyumsuzluk yaratabilmektedir. bu uygulama güncellemesi veya cihazın işletim sistemi ile ilgili olan güncellemelerin den kaynaklı olabilir.

Şimdi Uygulama atmasından kaynaklı hataların nereden olabileceğini tespit etmek gerekir peki ne yapmak gerekiyor bunun için ilk önce Uygulamayı yeniden güncelleyin eğer yen sürüm kullanıyor iseniz cihazdan atma sorunu devam ediyor ise cihazdan uygulamayı kapatın daha sonra cihaza tekrar bir reset atıp yeniden başlatın ve uygulamayı tekrar açmayı deneyin.

Eğer uygulamada yine atma sıkıntı var ise cihazınıza hard reset atmak gerekecektir. Cihazın bir yedeğini alarak cihaza bir hard reset atabilirsiniz. Birde bu şekilde denemenizde fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp Uygulamadan Atma Hata ve Çözümleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. abi şu konu hakkında bi yardımcı olsanız telefonum jb ios 7 whatsappın son güncellemesinden itibaren uygulamayı silip tekrar yükledim teli geri yükledim ama wp yi açamadım adamakıllı habire uygulamadan atıyor bu telefon büyük ihtimalle başka bir telefonla eşlenmiş diye hata veriyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın