Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp sohbet sabitleme nasıl yapılır?

1.344 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda whatsappta sohbet sabitleme nedir? , sohbet sabitleme ne işe yarar? bununla ilgili siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Son günlerde ardı ardına gelen güncellemeler ile whatsapp kendini geliştirdi, bu güncelleme ile sohbet sabitleme özelliği de bunlardan biridir.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsappta sohbet sabitleme ile artık kullanıcılar istediği sohbet mesajlarını, sohbet görüşmelerini üst tarafta tutturabilir, sabitleyebilir, bunun ne faydası olacaktır? sohbet sabitleme özelliği sayesinde bir hatırlatma gibi veya önemli not mesajları sabitleme ile devamlı gözünüze çarpacağı için size sürekli bir hatırlatma yapabilir ve o sohbet üzerinden unutmazsınız. 

whatsapp sohbet sabitleştirme nasıl yapılır?

bu özellik şuan beta sürümü olarak sadece Android cihazlar’da kullanımdadır. Sonraki güncellemeler de İOS içinde “sohbet sabitleme özelliği” kullanıma başlayacaktır. Bu özelliği kullanabilmek için gelen mesaj yanında iğneleme işareti göreceksiniz.

 

mesaj yanında raptiye işareti ile gelen sohbet mesajını üst sıralara tutturabilirsiniz böylece “sohbet sabitleme” işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca artık istemediğiniz mesajı tekrar raptiye işareti kullanarak kaldırabilirsiniz. Gayet kullanışlı bir özellik olması beklenmektedir. sohbet sabitleme özelliği whatsappta kullanmaya yakında tüm cihazlarda başlanacağı beklenmektedir. kişiye veya grupta sohbet listesinde ilk 3 ( üç ) sırada sabitlenmektedir. 

Arama Tags & Etiket;

sohbet sabitleme özelliği, sohbet sabitleme nasıl kullanılır, whatsapp sohbet sabitleme özelliği, sohbet sabitleme kullanımı, sohbet sabitleme mesajları, whatsapp güncellemesi, whatsapp sohbet pinleme, sohbet sabitleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın